Kursy

SZKOLENIE TEORETYCZNE W SZKOLE JAZDY ASTRA


Niezależnie od tego na jaki rodzaj kursu się zdecydujesz, zajęcia teoretyczne obejmują 30 godzin lekcyjnych i nie są obowiązkowe jeśli zdasz egzamin teoretyczny w DORD. Naszym celem jest wyjaśnienie przepisów i pokazanie jak stosować je w praktyce. Bardzo się staramy, aby wykłady były przeprowadzane w sposób zrozumiały i interesujący. Posiadamy autorskie filmy i nagrania z wrocławskiej strefy egzaminacyjnej. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów w zakresie prawa o ruchu, w tym przez policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji - Wydział Ruchu Drogowego. Każdy z kursantów naszej szkoły bierze udział w profesjonalnym szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz bezpłatnie otrzymuje kurs online i aktualne testy. Sala wykładowa jest przestronna i profesjonalnie wyposażona.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE W SZKOLE JAZDY ASTRA


Terminy i godziny jazd są dostosowywane do trybu kursu który został wykupiony. Szkolenie praktyczne odbywa się na samochodach Kia Rio (identyczne jak na egzaminie) i obejmuje 30 godzin zegarowych. Na zajęciach realizujemy cały program szkolenia, szkolimy pod kątem egzaminu, jeżdżąc po trasach egzaminacyjnych. Każdą godzinę szkolenia wykorzystujemy tak, aby kursant w jak najkrótszym czasie opanował technikę kierowania pojazdem oraz jak najszybciej powiązał wiedzę teoretyczną z praktyką. Zazwyczaj, po 30 godzinach szkolenia, kursant jest bardzo dobrze przygotowany do egzaminu państwowego. Po 30 godzinie jazdy przeprowadzany jest egzamin wewnętrzny praktyczny. Przeprowadzamy go zgodnie z wymaganiami przepisów i zasadami, obowiązującymi na egzaminie państwowym

KURS kat. B

Dostajesz dostępdo teorii online oraz testów identycznych jak na egzaminie teoretyczny w DORD/WORD.

Wystarczy zdać państwowy egzamin teoretyczny w DORD/WORD i odbyć zajęcia z ratownikiem medycznym u nas w szkole.

Część praktyczna po zdanej teorii w DORD/WORD. Terminy jazd są ustalane indywidualnie, zgodnie z wykupiony rodzajem kursu.KURS PRAKTYCZNY kat. B

Tryb tylko jazdy przeznaczony jest dla osób, które mają nieregularny grafik i nie mogą się dostosować do terminu zajęć teoretycznych. Zapisując się na ten rodzaj szkolenia musisz najpierw zdać egzamin teoretyczny we DORD Wrocław by po zdaniu od razu rozpocząć szkolenie praktyczne. Jazdy możesz rozpocząć w każdej chwili po zdaniu egzaminu z teorii w DORD/WORD Wrocław.

KURS PRZYSPIESZONY kat. B

To indywidualne i najszybsze szkolenie z zakresu nauki jazdy samochodem. Zaplanowany dla osób ceniących każdą chwilę wolnego czasu. Szkolenie można rozpocząć w każdym momencie. Ten rodzaj kursu został opracowany w taki sposób, aby w jak najkrótszym okresie czasu nauczyć i przygotować kandydata na kierowcę do prowadzenia pojazdu oraz zdania egzaminu za pierwszym podejściem. Jest to bardzo dynamiczny kurs, wymagający od kursanta większego wysiłku i dużej dyspozycyjności. Grafik szkolenia praktycznego jest ustalany indywidualnie i wymaga dyspozycyjności kursanta .Jazdy odbywają się od poniedziałku do Niedzieli. Wystarczy zdać egzamin teoretyczny w DORD Wrocław by rozpocząć jazdy.

Kurs przyspieszony możesz rozpocząć w każdej chwili.KURS kat.B PORANNY I kat.B CAŁODZIENNY

KURS kat.B PORANNY: Kursy na kategorie B gdzie jazdy odbywają się od Poniedziałku do Piątku od godzin porannych do 14 . KURS kat. B CAŁODZIENNY Jazdy odbywają się od godzin porannych do wieczornych oraz w weekendy.
.

SZKOLENIE DODATKOWE

Szkolenie uzupełniające przeznaczone dla osób, które posiadają prawo jazdy lub dopiero przystępują do egzaminu lecz chcą podszkolić swoje umiejętności.