Kursy

SZKOLENIE TEORETYCZNE W SZKOLE JAZDY ASTRA


Niezależnie od tego na jaki rodzaj kursu się zdecydujesz, zajęcia teoretyczne obejmują 30 godzin lekcyjnych. Naszym celem jest wyjaśnienie przepisów i pokazanie jak stosować je w praktyce. Bardzo się staramy, aby wykłady były przeprowadzane w sposób zrozumiały i interesujący. Posiadamy autorskie filmy i nagrania z wrocławskiej strefy egzaminacyjnej.
Zajęcia są prowadzone przez specjalistów w zakresie prawa o ruchu, w tym przez policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji - Wydział Ruchu Drogowego.
Każdy z kursantów naszej szkoły bierze udział w profesjonalnym szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz bezpłatnie otrzymuje podręcznik i aktualne testy 2018. Sala wykładowa jest przestronna i profesjonalnie wyposażona.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE W SZKOLE JAZDY ASTRA


Terminy i godziny jazd są dostosowywane do indywidualnych potrzeb kursanta. Szkolenie praktyczne odbywa się na samochodach Toyota Yaris i Kia Rio. Obejmuje 30 godzin zegarowych. Na zajęciach realizujemy cały program szkolenia, szkolimy pod kątem egzaminu, jeżdżąc po trasach egzaminacyjnych. Tylko u nas istnieje możliwość wyboru instruktora, z którym będzie przeprowadzone szkolenie.

Każdą godzinę szkolenia wykorzystujemy tak, aby kursant w jak najkrótszym czasie opanował technikę kierowania pojazdem oraz jak najszybciej powiązał wiedzę teoretyczną z praktyką. Zazwyczaj, po 30 godzinach szkolenia, kursant jest bardzo dobrze przygotowany do egzaminu państwowego. Po 30 godzinie jazdy przerowadzany jest egzamin wewnętrzny praktyczny. Przeprowadzamy go zgodnie z zasadami, obowiązującymi na egzaminie państwowym.

KURS PODSTAWOWY kat. B

Zajęcia teoretyczne odbywają się we wtorki, środy i czwartki o 17.

Tematyką są zagadnienia z prawa o ruchu drogowym oraz spotkanie z ratownikiem medycznym.

Po zakończeniu części teoretycznej rozpoczyna się część praktyczna, w trakcie której terminy spotkań są ustalane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.KURS INDYWIDUALNY kat. B

Tryb indywidualny przeznaczony jest dla osób, które mają nieregularny grafik i nie mogą się dostosować do terminu zajęć teoretycznych, proponowanych w kursie podstawowym.

Zapisując się na ten rodzaj szkolenia masz gwarancję, że dni i godziny zajęć będą każdorazowo i indywidualnie ustalane z wykładowcą.

Kurs indywidualny możesz rozpocząć w każdej chwili.

KURS PRZYSPIESZONY kat. B

To indywidualne i najszybsze szkolenie z zakresu nauki jazdy samochodem. Zaplanowany dla osób ceniących każdą chwilę wolnego czasu. Szkolenie można rozpocząć w każdym momencie.

Ten rodzaj kursu został opracowany w taki sposób, aby w jak najkrótszym okresie czasu nauczyć i przygotować kandydata na kierowcę do prowadzenia pojazdu oraz zdania egzaminu za pierwszym podejściem. Jest to bardzo dynamiczny kurs, wymagający od kursanta większego wysiłku i dużej dyspozycyjności.

Grafik szkolenia teoretycznego i praktycznego jest ustalany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

Kurs przyspieszony możesz rozpocząć w każdej chwili.KURS kat. A, A1

Kursy na kategorie A oraz A1 przerowadzane są również w powyższych trybach.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

SZKOLENIE DODATKOWE

Szkolenie uzupełniające przeznaczone dla osób, które posiadają prawo jazdy lub dopiero przystępują do egzaminu lecz chcą podszkolić swoje umiejętności.