Kursy

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj kursu się zdecydujesz, zajęcia teoretyczne obejmują łącznie 30 godzin lekcyjnych.

Naszym celem jest wyjaśnienie przepisów i pokazanie, jak stosować je w praktyce.
Bardzo się staramy, aby wykłady były przeprowadzane w sposób zrozumiały i interesujący.
Posiadamy autorskie filmy i nagrania z wrocławskiej strefy egzaminacyjnej.

ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE PRZEZ SPECJALISTÓW W ZAKRESIE PRAWA O RUCHU DROGOWYM, W TYM PRZEZ policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji - Wydział Ruchu Drogowego.

Każdy z kursantów naszej szkoły bierze udział w profesjonalnym szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz bezpłatnie otrzymuje podręcznik i aktualne testy 2016. Sala wykładowa jest przestronna i profesjonalnie wyposażona.

JAK JEST U NAS NA KURSIE?

Na miejscu możesz zobaczyć, w jakich warunkach odbywają się zajęcia i dowiedzieć się, jak kurs jest przeprowadzany. Chcesz wziąć udział w zajęciach i posłuchać, czy odpowiada Ci sposób prowadzenia wykładów? Zadzwoń.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE W SZKOLE JAZDY ASTRA.

Terminy i godziny jazd są dostosowywane do indywidualnych potrzeb kursanta. Szkolenie praktyczne odbywa się na naowych samochodach Toyota Yaris, identycznych jak na egzaminie państwowym w WORD Wrocław. Obejmuje 30 godzin (60 minut.) Na zajęciach realizujemy cały program szkolenia, szkolimy pod kątem egzaminu, jeżdżąc po trasach egzaminacyjnych. Tylko u nas istnieje możliwość wyboru instruktora, z którym będzie przeprowadzone szkolenie. Nie narzucamy tego. Zawsze decydujesz sam.

Każdą godzinę szkolenia wykorzystujemy tak, aby kursant w jak najkrótszym czasie opanował technikę kierowania pojazdem oraz jak najszybciej powiązał wiedzę teoretyczną z praktyką. Zazwyczaj, po 30 godzinach szkolenia, kursant jest bardzo dobrze przygotowany do egzaminu państwowego. Po 30 godzinie jazdy przerowadzany jest egzamin wewnętrzny z jazdy. Przeprowadzamy go zgodnie z zasadami, obowiązującymi na egzaminie państwowym.

KURS PODSTAWOWY kat. B

Zajęcia teoretyczne odbywają się we wtorki, środy i czwartki, od godziny 17.00 do godziny 19.30-20.00

Całość obejmuje 8 spotkań, których tematyką są zagadnienia z prawa o ruchu drogowym + spotkanie z ratownikiem medycznym.

Po zakończeniu części teoretycznej, w przeciągu tygodnia rozpoczyna się część praktyczna, w trakcie której terminy spotkań są ustalane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Szkolenie praktyczne odbywa się 2-3 razy w tygodniu.

Jazdy prowadzone są w godzinach 8.00-21.00. Szkolenie odbywa się z wykorzystaniem samochodów identycznych jak te, które używane są na egzaminie państwowym (nowe Toyoty Yaris).

KURS INDYWIDUALNY kat. B

Tryb indywidualny przeznaczony jest dla osób, które mają nieregularny grafik i nie mogą się dostosować do terminu zajęć teoretycznych, proponowanych w kursie podstawowym.

Zapisując się na ten rodzaj szkolenia masz gwarancję, że dni i godziny zajęć będą każdorazowo i indywidualnie ustalane z wykładowcą.

Kurs indywidualny możesz rozpocząć w każdej chwili.

KURS EKSPRESOWY kat. B

To indywidualne i najszybsze szkolenie z zakresu nauki jazdy samochodem. Zaplanowany dla osób, ceniacych każdą chwilę wolnego czasu. Szkolenie można rozpocząć w każdym momencie.

Ten rodzaj kursu został opracowany w taki sposób, aby w skróconym do 30 dni czasie nauczyć i przygotować kandydata na kierowcę do prowadzenia pojazdu oraz zaliczenia egzaminu za pierwszym podejściem. Jest to bardzo dynamiczny, wymagający od kursanta większego wysiłku, kurs.

Grafik szkolenia teoretycznego i praktycznego jest ustalany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

Kurs ekspresowy możesz rozpocząć w każdej chwili. Czas trwania całego kursu to maksymalnie 30 dni.KURS kat. A, A1

Kursy na kategorie A oraz A1 przerowadzane są również w powyższych trybach.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

KURS kat. B AUTOMAT

W obecnych czasach coraz popularniejsze są automatyczne skrzynie biegów. Są wygodne, bezobsługowe i wymagają mniej zaangażowania ze strony kierowcy.
W szkole jazdy ASTRA kurs jest przeprowadzany na Volkswagenie Beetle Sport, wyposażonym w wyjątkową skrzynię automatyczną DSG.
Kurs prawa jazdy na automatyczną skrzynię przeprowadzany jest w trybie indywidualnym - ekspresowym. Zdajesz egzamin samochodem, którym uczysz się jeździć - podstawiamy auto do WORD Wrocław na egzamin.